favicon1

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος στο πλαίσιο του Π.Μ.Σ. «Μεταφραστική Έρευνα στη Βιοϊατρική: Μοριακή Διαγνωστική, Βιοδείκτες και Στοχευμένες Θεραπείες»

translational research in biomedicine afisa2024

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή υποψηφιοτήτων Μεταπτυχιακών Φοιτητών για το Ακαδημαϊκό Έτος 2024-2025 στο Π.Μ.Σ με τίτλο «Μεταφραστική έρευνα στη Βιοιατρική: Μοριακή Διαγνωστική , Βιοδείκτες και Στοχευόμενες Θεραπείες».

Σας διαβιβάζουμε Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την υποβολή υποψηφιοτήτων Μεταπτυχιακών Φοιτητών στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών με τίτλο «Μεταφραστική έρευνα στη Βιοιατρική: Μοριακή Διαγνωστική , Βιοδείκτες και Στοχευόμενες Θεραπείες» του Τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Δ.Π.Θ. για το Ακαδημαϊκό Έτος 2024-2025, η οποία αποφασίστηκε κατά την αριθ. 13/15-05-2024 συνεδρίαση της Συνέλευσης του Τμήματος ΜΒ&Γ.

Ο Πρόεδροςtranslational research in biomedicine afisa2024

Καθηγητής Τοκατλίδης Ιωάννης